O NAS

Pomysł na Kreatywne Strefy Gier zrodził sie z przyjaźni i wspólnej pasji. Mieszkamy na jednym z rybnickich osiedli. Mamy w podobnym wieku dzieci, które razem grając i bawiąc się na podwórku zainspirowały nas do stworzenia alternatywy do tradycyjnych placów zabaw. Pomyślałyśmy o grach i zabawach podwórkowych z czasów naszego dzieciństwa.

O tym jak łatwo było się integrować z innymi dziećmi na podwórku, wystarczył kawałek kredy, piłka, skakanka lub wszechobecny trzepak. Dzisiejsze dzieci większość czasu spędzają z tabletem w ręce,a na placach zabaw mają do dyspozycji piaskownicę, ślizgawkę i huśtawki – te bodźce już nie wyzwalają w dzieciach wyobraźni. Te niezbędne wyposażenie placów zabaw już nie inspiruje do wspólnych zabaw, do skakania, wyliczanek, biegania, itp. Zauważyłyśmy, że kiedy dzieciom narysuje się dowolną grę (np. klasy) – same wymyślają dla niej instrukcję i już to jest bardzo twórcze.

Właśnie tak zrodził się pomysł – by połączyć tradycję z nowoczesnością, znane podwórkowe gry (sprawdziły się tak że znane gry planszowe jak np. Chińczyk) z nowoczesnym, trwałym materiałem. Znalazłyśmy taki materiał odpowiednio trwały, kolorowy, odporny na warunki atmosferyczne, a zarazem bezpieczny. To umożliwiło nam tworzenie niezwykłych projektów. Tak powstała nasza firma City Line sp. z o.o., która zajmuje się tworzeniem Kreatywnej Strefy Gier.

Nasza firma szybko się rozwija i z każdym dniem zyskujemy coraz większe zaufanie naszych klientów, a przede wszystkim odbiorców naszych kreacji – dzieci i ich rodziców. Do każdej realizacji wkładamy mnóstwo serca. Chcemy aby wszystkie dzieci, nie tylko te małe ale też te nastoletnie oraz ich rodzice dzięki Kreatywnej Strefie Gier mogły więcej czasu spędzać wspólnie bawiąc się na świeżym powietrzu. To jest właśnie nasza misja.


Dorota Szulc-Kidoń
Prezes zarządu

Marzena Kachel
Dyrektor zarządzający

Agnieszka Sakaluk
Sales&Marketing Manager